Rezervacija

Norėdami rezervuoti automobilį skambinkite tel. +370 62133311, +370 62755255 arba užpildykite žemiau esančią rezervacijos formą

 

Pageidaujamas automobilis (būtina)
Nuomos pradžios data (būtina)

Nuomos pabaigos data (būtina)

Automobilio paėmimas

Automobilio grąžinimas

Jūsų vardas

Jūsų pavardė

Jūsų telefonas

Jūsų el. pašto adresas

Pageidavimai, kita informacija

 

Svarbu:

Pilna rezervacija atliekama tik gavus patvirtinimą el. paštu arba telefonu iš MidoAuto.

Banko rekvizitai:

Gavėjas: MB ,,Mido verslo grupė“
A/S: LT204010051003408713
Bankas: AB DnB
SWIFT/BIC kodas: AGBLLT2X

Automobilių rezervacija planuojantiems žmonėms

Laisvalaikio turiningas praleidimas – daugelio žmonių galvas kvaršinantis klausimas, tačiau kai pasirinkimas toks didelis, ilgai sukti galvos netenka. Vienas populiariausių turiningo laisvalaikio praleidimo būdų yra keliavimas. Vieni žmonės renkasi keliauti kuo toliau nuo savų namų, o kiti atvirkščiai, stengiasi kuo nuodugniau ištyrinėti savas žemes. Problema ta, kad daugelis žmonių klaidingai mano, jog keliavimas – prabangus malonumas, todėl dažnai žmonės viso to atsisako. Jeigu neturite pakankamai finansinių galimybių keliauti į tolimas šalis, visuomet galite pasirinkti kur kas artimesnius maršrutus. Jeigu norite laiką praleisti kartu su gera kompanija ar šeima, jums keliavimas kaip procesas yra džiuginantis, rinkitės automobilių nuomą.

Automobilių nuoma Klaipėdoje yra skirta žmonėms, kurie neturi savo transporto, tačiau visuomet verta rinktis šią paslaugą ir dėl idealaus automobilių techninio stovio. Žmonės dažnai protingi prižiūrėti savo automobilius, o tai gali sukliudyti kiek tolimesnei kelionei. Juk nė vienas nenori užgesti kur nors automagistralėje ir šitaip užbaigti savo atostogas, kurios dar nė nespėjo prasidėti. Vis dėlto, verta paminėti, kad dėl didelės auto nuomos pasiūlos, jums būtina automobilių rezervacija. Žmonės retai, kada išvyksta tolimesnėms kelionėms spontaniškai, dažniausiai jos yra planuojamos ir net ne vieną mėnesį. Jeigu ir jūs gebate planuoti, tuomet pasirūpinkite, kad automobilių rezervacija būtų įtraukta į jūsų darbų sąrašą. Jūs iš anksto pasirinksite tokį automobilį, kurio norėsite ir nereikės sukti galvos, dėl galimybės, kad šiuo metu nebeliko jokių laisvų automobilių. Iš anksto viską apsvarstantys žmonės ir besistengiantys viskuo pasirūpinti dažniausiai nepatiria jokių nesklandumų ir nuostabiai bei turiningai praleidžia suplanuotą laisvalaikį.

Automobilį išsinuomoti galite nebūtinai vienai dienai. Jį galite nuomotis savaitėms ar net mėnesiams, o kuo ilgesniam laiko tarpui nuomojate, tuo pigesnės nuomos sąnaudos. Su nuomotu automobiliu visuomet būsite įsitikinę, kad jo techninis stovis yra idealios būklės, nereikės bijoti, kad užgesite automagistralėje, o dar blogiau, kur nors pamiškėje. Galėsite laisvai važinėti ne tik po Lietuvą, bet ir po kitas užsienio valstybes, į kurias įmanoma nuvykti automobiliu. Svarbiausia pasirūpinkite, kad viskas būtų sutvarkyta iš anksto. Vienas iš punktų – automobilių rezervacija, kuri yra būtina dėl didelės paklausos. Tokiu būdu būsite ramūs, kad automobilį atostogoms tikrai turėsite, o laisvalaikis praeis be jokių nesklandumų.

Adresas: Priestočio g. 1A, Klaipėda. Geležinkelio stotis.

+370 62133311
+370 62755255

El.paštas: info@midoauto.lt

Darbo laikas

I – V 8.00 - 17.00
Skambinti nurodytais numeriais galite visą parą.